EMINA RIKTHEHET NË SHKOLLË/ Përveç se modele e zonja, bukuroshja është dhe studente ekselente (VIDEO – AlpeGossip
EMINA RIKTHEHET NË SHKOLLË/ Përveç se modele e zonja, bukuroshja është dhe studente ekselente (VIDEO

EMINA RIKTHEHET NË SHKOLLË/ Përveç se modele e zonja, bukuroshja është dhe studente ekselente (VIDEO

Emina Cunmulaj, modelja shqiptare e famshme, është shumë aktive në rrjetet e saja sociale. Ajo poston gjatë gjithë kohës, momente nga jeta e saj private.

Ditën e sotme, Emina ka publikuar një video ku tregon mesataren e saj të shkollës. Mesa duket përveç se një modele e shkëlqyer, Emina qenka dhe një studente ekselente. Videon, modelja e ka shoqëruar me përshkrimin: U ktheva në shkollë dhe ndihem mirë. Do vazhdoj të mbaj mesataren 4, vetëm nota A.

Nëse nuk e dini, në Amerikë të kesh një mesatare 4 do të thotë të jesh student ekselent sepse është mesatare maksimale. Në këtë sezon të ri shkollor, ne i urojmë Eminës suksese të mëtejshme. /AlpeGossip.al