”S’DIM A PO KQYRIM PO*NO A FOTOT E VIP-AVE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”S’DIM A PO KQYRIM PO*NO A FOTOT E VIP-AVE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”S’DIM A PO KQYRIM PO*NO A FOTOT E VIP-AVE”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Ronela Hajati ka postuar një foto në Instagram ku duket gjysëm e shtrirë dhe tepër seksi në një divan. Pjesa më e madhe e fansave e kanë pëlqyer këtë pozë, por ka patur dhe nga ata me ankesa dhe këshilla…

Luana Vjollca postoi sot në Instagrm një foto ku shfaqet e veshur me paliçeta dhe mjetet e mekanikut. Mesa duket një fans mendon se Luana avash avash po fillon të bëjë çdo gjë…

Tayna ka postuar një foto ku duket shumë seksi në një ballkon e veshur me bikini dhe fansat janë ”çmendur” pas ksaj poze të ”nxehtë”. Për një ndjekës, fotoja ka qenë aq provokuese dhe seksi sa që ka filluar të ngatërrojë Instagramin me p*rnon. /AlpeGossip.al