NOIZY KOPJON BABASTARS? Ja detaj që na bëri të dyshojm (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NOIZY KOPJON BABASTARS? Ja detaj që na bëri të dyshojm (FOTO+VIDEO)

NOIZY KOPJON BABASTARS? Ja detaj që na bëri të dyshojm (FOTO+VIDEO)

Reperi shqiptar Noizy ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor në duet me artistin grek Sink. Titulli i këngës është “GANGO” dhe i dedikohet jetës luksoze me miq gangsterë.

Një anëtar i grupit Babastars solli një këngë me titullin e njëjtë para disa muajsh. Bëhet fjalë për Cozman, i cili erdhi në duet me djemtë e grupit Hellalbanianz, të cilët i bëjnë diss hapur Noizy-t.

Nuk dihet nëse përzgjedhja e këtij titulli nga Noizy dhe Sink është rastësi. Mbetet për tu parë se sa do e pëlqejë publiku duetin e tij me reperin e njohur grek.