NËNË PËR HERË TË PARË/ Loredana bën postimin emocionues dhe zbulon pse fshehu shtatzëninë (FOTO) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Loredana bën postimin emocionues dhe zbulon pse fshehu shtatzëninë (FOTO)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Loredana bën postimin emocionues dhe zbulon pse fshehu shtatzëninë (FOTO)

Pak orë më parë Mozzik publikoi foton e parë të vajzës së tij duke bërë n jë dedkimin që na përloti të gjithëve . Pas reperit  ka qenë Loredana e cila ka shkruar një dedikim për Hanën dhe ka shpjeguar pse nuk ka dashur ta tregojë më herët që po priste një fëmijë.

Pra miqtë e mi! Vajza ime Hana erdhi… Duhet ta them që tani jam njeriu më i lumtur në botë. Nuk e di se çfarë synimi keni në jetë, por i imi ka qenë gjithmonë Familja! Kam punuar fort gjatë gjithë vitit ndërkohë që Hana ishte e fshehur në barkun tim dhe nuk doja t’ua thoja që po kaloja diçka kaq të veçantë, fokusimi ishte puna. Fillimi ishte gjithmonë me Hanën dhe fundi do të jetë me të, ajo është gjëja më e rëndësishme në jetë. Unë jam një person familjar dhe tashmë kam familjen time, një ëndërr e bërë realitet. Faleminderit Zotit dhe secilit prej jush që më kanë bërë të ndihem mirë gjatë shtatzënisë, edhe pse e mbajta të fshehtë. Dua t’ju them që 2019-a do të jetë viti im! 2018-a ishte vetëm një grimcë e asaj që do vijë. Faleminderit bashkëshortit tim. Je më i miri në botë. Hana lindi në 19.12.2018″

Epo mesa duket çifti arriti t’ia dilte më ë miri duke mbajtur të fsheht këtë sekret kaq të ëmbël.

View this post on Instagram

So meine Freunde! Meine Tochter Hana ist hier.. Muss sagen erst jetzt bin ich der glücklichste Mensch der Welt. Keine Ahnung was so euer Ziel im Leben ist aber meiner war immer FAMILIE! Ich hab das ganze Jahr hart gearbeitet während Hana im meinem Bauch versteckt war und ich wollte das Ihr mir nie anmerkt das ich eigentlich durch die Arbeit auch was anderes durchmachen musste. Ich glaube der Anfang war ja schon mit Hana und der wird auch für immer mit Ihr wenn dann überhaupt Enden. Ich bin ein Familienmensch und hab gerade meine eigene Familie bekommen. Danke lieber Gott und danke jeden einzelnen von euch der mich in der Schwangerschaft gut fühlen lassen hat, selbst wenn Ihr es alle nicht wusstet! So und jetzt sag ich es euch 2019 ist mein JAHR! 2018 war nur ein vorgeschmack! Danke an meinem Mann Mozzik du bist genauso das beste der Welt! ❤️ Hana geboren am 18.12.18 ❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on