“DJ GEEK FLIRTOI ME RECEPSIONISTEN”/ Ylli Limani ia tha në sy Dafinës dhe ja si reagoi ajo – AlpeGossip
“DJ GEEK FLIRTOI ME RECEPSIONISTEN”/ Ylli Limani ia tha në sy Dafinës dhe ja si reagoi ajo

“DJ GEEK FLIRTOI ME RECEPSIONISTEN”/ Ylli Limani ia tha në sy Dafinës dhe ja si reagoi ajo

Këngëtari Ylli Limani i ka punuar një rreng Dafina Zeqirit në lidhje me partnerin e saj. Ajo i ka thënë se Dj Geek ka flirtuar me recepsionisten.

'Dj Geek flirtoi me recepsionisten', Ylli Limani ia tha në sy

Megjithatë, këngëtarja nuk ka rënë pre e rrengut dhe i është kthyer Yllit: Pse po rren?

'Dj Geek flirtoi me recepsionisten', Ylli Limani ia tha në sy

Teksa Ylli ka vazhduar të insistojë Dafina i është kthyer me “shuplaka”.

VIDEO

'Dj Geek flirtoi me recepsionisten', Ylli Limani ia tha në sy