COVIDI I MORI JETËN GRIMIERES SHTATZËNE/ Moderatori i njohur reagon i tronditur: Vajza e dajës iku…. – AlpeGossip
COVIDI I MORI JETËN GRIMIERES SHTATZËNE/ Moderatori i njohur reagon i tronditur: Vajza e dajës iku….

COVIDI I MORI JETËN GRIMIERES SHTATZËNE/ Moderatori i njohur reagon i tronditur: Vajza e dajës iku….

Një ditë më parë Covid i mori jetn grimieres së njohur kososvare, Liberta Selaci. Lajmin e trishtë e bënë me dije vetë familjarët e saj, të cilët shkruanin se bashkë me të kishte ndërruar jetë edhe foshnja.

Lidhur me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe moderatori i njohur, Alaudin Hamiti, pasi e ndjera ishte kushërira e tij.

“Pastë dritë shpirti i saj. Vajza e dajës iku në amshim”, shkruan Hamiti në një postim në “Facebook”, duke postuar edhe foton e 28-vjeçares.

Ndërsa në një postim në “Instastory”, moderatori i njohur shkruan: Faleminderit të gjithëve për ngushëllimet e juaja. Ditë e rëndë për familjen Selaci dhe për gjithë ne!.

a1
a