NJË DASHURI/ Video e Stormi-t që kërcen teksa sheh të atin në televizor na shkatërroi – AlpeGossip
NJË DASHURI/ Video e Stormi-t që kërcen teksa sheh të atin në televizor na shkatërroi

NJË DASHURI/ Video e Stormi-t që kërcen teksa sheh të atin në televizor na shkatërroi

Stormi është rritur dhe tani dëgjon muzikë rep.

Megjithatë na duhet të themi se nuk e kemi fjalën për muzikë dosido por për muzikën që bën i ati i saj, Travis Scott.

Në një video të publikuar së fundi nga reperi, Stormi shihet duke kërcyer nën ritmet e muzikës.

Ajo qesh dhe shfaqet shumë e lumtur për performancën e të atit.

Në duar duket se e mban mami Kylie Jenner, e cila gjithashtu është fansja më e madhe e muzikës së Travis.

 

View this post on Instagram

MSG ALL RAGERS INCLUDED.

A post shared by flame (@travisscott) on