Pornostarja e famshme e fton në Amerikë/ Shihni si i përgjigjet Enca publikisht: Mezi…(FOTO) – AlpeGossip
Pornostarja e famshme e fton në Amerikë/ Shihni si i përgjigjet Enca publikisht: Mezi…(FOTO)

Pornostarja e famshme e fton në Amerikë/ Shihni si i përgjigjet Enca publikisht: Mezi…(FOTO)

Enca Haxhia nuk është vetëm një nga këngëtaret më të pëlqyera, ndër personazhet më të ndjekur në Instagram por gjithashtu edhe ndër më të komentuarit.

Ajo është shumë aktive si në publikimin e këngëve të reja të cilat bëjnë gjithmonë bujë, por edhe me koncerte të ndryshme në Shqipëri dhe jo vetëm.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një sekuencë nga klipi i saj “Kujt Po i Han” dhe pyet fansat se ku duan ata që të përformojë këngëtarja.

Dhe një prej tyre ka thënë Michigan e bëhet fjalë për pornostaren e famshme Kendra Lust. Enca nuk ka hezituar t’i përgjigjet e është shprehur se mezi po pret ta takojë sërish.