MBANI FRYMËN! Getoari me look-un e tij të ri sapo lançoi bashkëpunimin me Shaolin Gang! (FOTO) – AlpeGossip
MBANI FRYMËN! Getoari me look-un e tij të ri sapo lançoi bashkëpunimin me Shaolin Gang! (FOTO)

MBANI FRYMËN! Getoari me look-un e tij të ri sapo lançoi bashkëpunimin me Shaolin Gang! (FOTO)

Disa ditë më parë, reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Getoar Selimi, lajmëroi fansat se do të sillte një këngë të re.

Ai tregoi se projekti i tij do të ishte një super bashkëpunim me Shaolin Gang: Dj Blunt dhe Real 1.

Vetëm disa minuta më parë, Ghetto, Onat dhe Shaolin Gang kanë lançuar këngën e re, e cila titullohet “Moti”.

Kënga i ka kaluar 20 mijë klikime në Youtube dhe po pëlqehet shumë nga fansat.

Në videoklip, Ghetto është shfaqur me look-un e ri me flokë të shkurtër, pasi i qethi njëherë zero duke na habitur të gjithëve.

Me siguri kënga “Moti” do të jetë një sukses dhe do të kthehet në një ndër hitet e këtij sezoni.