FILLON NË JANAR/ Zbulohet një tjetër banore e Big Brother VIP 3, është aktorja e njohur e humorit – AlpeGossip
FILLON NË JANAR/ Zbulohet një tjetër banore e Big Brother VIP 3, është aktorja e njohur e humorit

FILLON NË JANAR/ Zbulohet një tjetër banore e Big Brother VIP 3, është aktorja e njohur e humorit

Big Brother VIP 3 do të nisë në datën 13 janar dhe dita ditës po zbulohen banorët që do shohim në shtëpinë e famshme.

Sipas “Kryefjala”, është mësuar se edhe aktorja e humorit Cubi Metkaj do të bëhet pjesë e show-t.

Cubi ka qenë aktore humori në “Klanifornia” dhe së fundmi është moderatore në Tv MCN.

Disa nga emrat që do të jenë pjesë e spektaklit janë Graciano Tagani, Olsi Bylyku, Endrik Beba, Bardhi, Alfio Rrotani, La Fazani.