B*THA IME ËSHTË MË E FAMSHME SE TY”/ Morena Taraku ekspozon të pasmet seksi në dëborë dhe ka një mesazh për meshkujt (FOTO) – AlpeGossip
B*THA IME ËSHTË MË E FAMSHME SE TY”/ Morena Taraku ekspozon të pasmet seksi në dëborë dhe ka një mesazh për meshkujt (FOTO)

B*THA IME ËSHTË MË E FAMSHME SE TY”/ Morena Taraku ekspozon të pasmet seksi në dëborë dhe ka një mesazh për meshkujt (FOTO)

Morena Taraku është mjaft aktive në rrjetet sociale. Dhe shpeshherë këngëtarja publikon video dhe foto provokuese.

Së fundmi ka publikuar foto të nxehta, e zhveshur në dëborë.

Ajo postoi video e veshur vetëm më të brendshme duke ekspozuar të pasmet për ndjekësit e saj.

Morena u shpreh se video mund të ishte publikuar edhe më përpara por “lokacioni ishte i keq” tha ajo.

Ndërsa çfarë bie në sy është komenti i saj në video ku shkruan në anglisht: “B*tha ime është më e famshme se ty”.

Nuk dihet kujt ia drejton mesazhin këngëtarja, por në video nuk kanë munguar komentet pikante nga ndjekësit e saj.