FANSAT PO ÇMENDEN/ Ish-i dashuri i Kourtney publikon foton e Khloes me përshkrimin flirtues – AlpeGossip
FANSAT PO ÇMENDEN/ Ish-i dashuri i Kourtney publikon foton e Khloes me përshkrimin flirtues

FANSAT PO ÇMENDEN/ Ish-i dashuri i Kourtney publikon foton e Khloes me përshkrimin flirtues

Scott Disick di ta kthejë vëmendjen tek vetja pa shumë mundim. Të gjithë e njohin si ish-partnerin e Kourtney Kardashian dhe babain e tre fëmijëve të saj, por së fundmi ai është përfolur për një lidhje të re. Pas lajmeve për të dashurën e re, Scott i ka bërë të gjithë të flasin pasi publikoi një foto të Khloe Kardashian dhe shkruajti: “Fiksimi femër i së mërkurës”.

Fansat i kanë drejtuar shumë komente duke e pyetur për të dashurën aktuale. Ndërkohë që nuk po kuptohet qëllimi që fshihet pas kësaj fotoje. Më herët është përfolur për një marrëdhënie intime mes Khloes dhe Scott, por ata i kanë hedhur poshtë fjalët me arsyetimin se janë miq të mirë.

View this post on Instagram

Been waiting all week to post this #wcw

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on