ME PUSHIME NË TURQI/ Shihni kë ka takuar Angela Martini bashkë me bashkëshortin (VIDEO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË TURQI/ Shihni kë ka takuar Angela Martini bashkë me bashkëshortin (VIDEO)

ME PUSHIME NË TURQI/ Shihni kë ka takuar Angela Martini bashkë me bashkëshortin (VIDEO)

Ata janë një çiftet më pasionantë dhe plot surpriza të showbizit.

Modelja seksi Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos na befasuan me martesën e tyre në Las Vegas.

Pas martesës çifti  ka bërë udhëtime të shumta nëpër europë,për sezonin e verës duket se kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë pushimi në Turqi. Angela nuk nguron asnjëherë të postoj foto intime me bashkëshortin dhe të ndajë me fansat udhëtimet, dhuratat luksoze.

Ditën e sotme ka postuar videon në instagram ku po darkonte me Dragos ,duke u shërbyer ishte kuzhunieri i famshëm Salt Bae, videot e të cilit janë bërë virale në rrjetet sociale.

 

Amazing night with incredible @nusr_et and @porto_cervo34 #saltbae

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on