“PARTNERJA IME…”/ Reperi shqiptar martohet në fshehtësi dhe vetëm tani na e zbuloi (FOTOT) – AlpeGossip
“PARTNERJA IME…”/ Reperi shqiptar martohet në fshehtësi dhe vetëm tani na e zbuloi (FOTOT)

“PARTNERJA IME…”/ Reperi shqiptar martohet në fshehtësi dhe vetëm tani na e zbuloi (FOTOT)

Reperi i njohur Buta i ka dhënë fund beqarisë. Buta, emri i vërtetë i të cilit është Betim Januzaj prej kohësh ishte në një lidhje serioze me një vajzë me emrin Fjolla.

Martesën reperi e ka bërë në fshehtësi të plotë nga syri i publikut, por ka vendosur që së fundmi të ndajë fotot krah partneres, i veshur dhëndër.

Nusja gjithashtu duket shumë elegante me fustanin e bardhë teksa çifti pozojnë shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.

“Partnerja ime në krim”-shkruan reperi 26-vjeçar krah fotove.