U HABITËM/ Nënë e një vajze, konkurrentja e “Për’puthen” e paska mbajtur sekret (FOTO) – AlpeGossip
U HABITËM/ Nënë e një vajze, konkurrentja e “Për’puthen” e paska mbajtur sekret (FOTO)

U HABITËM/ Nënë e një vajze, konkurrentja e “Për’puthen” e paska mbajtur sekret (FOTO)

Një nga konkurrentet që së fundmi u largua nga “Përputhen”, Arlida Nezha, e njohur si Tola ka habitur me deklaratën e saj.

Tola, e cila vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale, është pyetur nga një prej ndjekësve nëse ka fëmijë sepse e ka parë me një vajzë të vogël.

Por përgjigja e Tolës ishte e papritur. “Po. Kjo është mrekullia ime”, shkruan Arlida shoqëruar me një foto me vogëlushen që qenka vajza e saj, por për të cilën nuk e ka përmendur kurrë në emision.

Madje Tola i vërteton fjalët duke postuar disa foto me vajzën.

Një tjetër e pyet: “A do bëhesh nusja e djalit tim?” dhe Tola i përgjigjet: “Bëhemi krushka, të jap gocën për çunin se e ke të vogël”, duke treguar edhe një herë se vogëlushen në foto e ka vajzë.

Ju