Luana Vjollca është e pandalshme, zbuloni çfarë ka bërë këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca është e pandalshme, zbuloni çfarë ka bërë këtë herë (FOTO)

Luana Vjollca është e pandalshme, zbuloni çfarë ka bërë këtë herë (FOTO)

Moderatorja Luana Vjollca nuk di të ndalet.
Pasi mbylli me sukses sezonin e parë të emisionit ‘Shiko kush luan’, moderatorja sexy iu dedikua me kohë të plotë vetes dhe relaksit.

Ajo ka paralajmëruar se do të rikthehet me një projekt të ri muzikor. Por deri më tani nuk ka asnjë sinjal.

Por ajo që ka ndryshuar tek Luana është pamja e saj. Moderatorja shfaqet dita ditës dhe më tunduese. Këtë e ka treguar dhe në postimet e saj më të fundit.