NJË BABA SI GJIKO/ Shikoni si e ushqen dhe kujdeset reperi për të birin kur Elita nuk është aty (FOTO) – AlpeGossip
NJË BABA SI GJIKO/ Shikoni si e ushqen dhe kujdeset reperi për të birin kur Elita nuk është aty (FOTO)

NJË BABA SI GJIKO/ Shikoni si e ushqen dhe kujdeset reperi për të birin kur Elita nuk është aty (FOTO)

Reperi i njohur Gjiko është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai herë pas here na tregon shumë nga rutina ditore, bashkë me gruan dhe djalin e tyre të vogël, Zërin. Duken një familje e mrekullueshme së bashku dhe gjithnjë të qeshur.

E ditën e sotme Gjiko na ka treguar një anë tjetër të tijën. Nuk e kishim parë kurrë reperin në këtë situatë, duke ushqyer djalin dhe duke e përkëdhelur me fjalë të ëmbla.

Në videot e postuara nga reperi, duket dora e tij dhe Zëri që ushqehet me një tas dhe lugë në dorën e babait. Padyshim kjo video na ëmbëlsoi ditën dhe na tregoi se përpos të gjithave, Gjiko di të jetë një baba i mirë dhe shembullor.