E KRITIKUAN SE ËSHTË SHËNDOSHUR/ Fifi poston FOTON: Çfarëdo që ka me më ndihmuar me u dobësuar… – AlpeGossip
E KRITIKUAN SE ËSHTË SHËNDOSHUR/ Fifi poston FOTON: Çfarëdo që ka me më ndihmuar me u dobësuar…

E KRITIKUAN SE ËSHTË SHËNDOSHUR/ Fifi poston FOTON: Çfarëdo që ka me më ndihmuar me u dobësuar…

Fifi është kritikuar herë pas here nga ndjekësit e saj në lidhje me peshën trupore. Pasi hoqi disa kilogramë, duket se ajo ka filluar sërish që të shtojë në peshë dhe fansat e kanë vënë re këtë detaj.

E teksa ndjekësit kanë nisur me kritikat e tyre, këngëtarja e dashur për publikun ka treguar se vijon që të mbajë trupin në formë. Ditën e djeshme Fifi postoi në “Instagram” një fotografi ku zbuloi se i është nënshtruar një tjetër procedure pas balonit gastrik për të rënë në peshë: kriolipolizës

E kritikuan se ka shtuar në peshë, Fifi poston foton:

“Çfarëdo që ka me më ndihmu me u dobësu, do e bëj”, shkroi këngëtarja e njohur bashkëngjitur me foton në fjalë.

Ndërkohë kriolipoliza është një aparaturë që aplikon temperaturë të ftohtë në zona ku ka dhjamë.