“LUM AI FOTOGRAF”/ Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi poston pozat “topless” – AlpeGossip
“LUM AI FOTOGRAF”/ Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi poston pozat “topless”

“LUM AI FOTOGRAF”/ Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi poston pozat “topless”

Oriola Marashi është një prej modeleve që komentohet në çdo moment. Ajo merr vëmendjen e të gjithëve me jetën e saj personale ashtu edhe atë profesionale.

Modelja seksi është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa poza që i “ka lënë pa frymë”.

600 mijë ndjekësit e saj kanë mbetur pa fjalë kur Oriola ka publikuar fotografi ku shfaqet thuajse e zhveshur. Modelja është “topless” ndërkohë në kokë mban një peshqir.

“Lum ai fotograf”/ Oriola Marashi poston pozat “topless”

Pasi fansat kanë parë fotot e Marashit janë shprehur se sa me fat ka qenë fotografi dhe se do donin të ishin në vendin e tij.

Nga ana tjetër kujtojmë që ajo ka qenë në një marrëdhënie me Eros Grezdën, por tashmë dyshja i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin.

“Lum ai fotograf”/ Oriola Marashi poston pozat “topless”

“Lum ai fotograf”/ Oriola Marashi poston pozat “topless”

“Lum ai fotograf”/ Oriola Marashi poston pozat “topless”

“Lum ai fotograf”/ Oriola Marashi poston pozat “topless”