“KAM EMOCIONE…”/ Ana e “Për’puthen” thyen heshtjen, tregon kur do të martohet (FOTOT) – AlpeGossip
“KAM EMOCIONE…”/ Ana e “Për’puthen” thyen heshtjen, tregon kur do të martohet (FOTOT)

“KAM EMOCIONE…”/ Ana e “Për’puthen” thyen heshtjen, tregon kur do të martohet (FOTOT)

Ana Lleshi u bë e njohur pasi mori pjesë në programin ‘Për’puthen’.

Edhe pse nuk doli çift nga programi, jeta e saj private është nën vëzhgim nga fansat e saj.

Ana qëndron e afërt me ndjekësit, me të cilët kontakton përmes pyetësorëve në Instastory.

Në pyetjen se kur do të martohet për ta parë me vello ajo u përgjigj: “vetëm kur e mendoj kam emocione imagjino, por gjithsesi unë nuk jam fanse e dasmave dhe këtyre gjërave por gjithsesi kur ta ketë shkruar zoti. Çfarë të vjen prej tij mirësevjen” u shpreh ajo.

"Vetem kur e..."/ Ana e ‘Për’puthen’ thyen"Vetem kur e..."/ Ana e ‘Për’puthen’ thyen"Vetem kur e..."/ Ana e ‘Për’puthen’ thyen