Rudina Dembacaj publikon FOTO romantike krah bashkëshortit: Shoku im dhe karroca… – AlpeGossip
Rudina Dembacaj publikon FOTO romantike krah bashkëshortit: Shoku im dhe karroca…

Rudina Dembacaj publikon FOTO romantike krah bashkëshortit: Shoku im dhe karroca…

Me rritjen e temperaturave të gjithë njerëzit po nisen dretj plazhit apo pishinave për tu freskuar. Aktorja e njohur Rudina Dembacaj mesa duket ka nisur pushimet dhe po shijon rrezet e diellit me familjen e saj. Sot ajo  ka postuar në rrjete sociale një foto mjaft të këndëshme krah bashkëshortit.

“Shoku im i ngushtë, burri im, dhe karroca e Vikit në sfond!”- shkruan Rudina krah fotos./AlpeNews.al/