ELVANA GJATA NË KULMIN E LUMTURISË/ Shihni se cila është arsyeja (VIDEO) – AlpeGossip
ELVANA GJATA NË KULMIN E LUMTURISË/ Shihni se cila është arsyeja (VIDEO)

ELVANA GJATA NË KULMIN E LUMTURISË/ Shihni se cila është arsyeja (VIDEO)

Këngëtarja Elvana Gjata është pushtuar nga lumturia dhe kjo falë një ngjarje të gëzueshme që përfshin një nga njerëzit më të dashur për atë.

Babai i këngëtares ka festuar ditëlindjen së fundmi dhe ka mbushur plot 63-vjeç.

Me postimet në Instastory, Elvana ka treguar momentet nga surpriza që i ka bërë të atit.

Edhe 100 vite të lumtura i urojmë babait të Elvana Gjatës