SI ANJËHERË MË PARË/ Flaka Krelani tërbon rrjetin duke kërcyer me të brendshme (VIDEO) – AlpeGossip
SI ANJËHERË MË PARË/ Flaka Krelani tërbon rrjetin duke kërcyer me të brendshme (VIDEO)

SI ANJËHERË MË PARË/ Flaka Krelani tërbon rrjetin duke kërcyer me të brendshme (VIDEO)

Flaka Krelani, shquhet për vokalin e fuqishëm që ka.Përveç vokalit, Flaka njihet edhe për linjat trupore për të cilat komentohet mjaft shumë.

Dhe tani, artistja Krelani ka hedhur një video në Instagram gjersa shfaqet në të brendshme dhe duke vallëzuar. “Faza e ngrohjes”, ka shkruar ajo krahas videos.

Flaka i kushton kujdes të madh formave trupore, e të shumtën e kohës e kalon në palestër dhe rezultati tanimë duket.

Sa i përket projekteve muzikore, Flaka para një muaji lansoi projektin e ri muzikor “Thell”.

View this post on Instagram

Warming the Stage 🎬 @infilms_ #slay

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on