HERA E PARË/ Hueyda El Saied i bën flokët e drejta dhe nuk njihet më (FOTO) – AlpeGossip
HERA E PARË/ Hueyda El Saied i bën flokët e drejta dhe nuk njihet më (FOTO)

HERA E PARË/ Hueyda El Saied i bën flokët e drejta dhe nuk njihet më (FOTO)

Edhe pse po jeton larg Shqipërisë, Hueyda El Saied vazhdon të mbetet një nga artistet më të komentuara në media dhe ka qenë në qendër të vëmendjes, sidomos për jetën private.

Hueyda është dalluar gjithnjë për flokët e dendur kaçurrela dhe shumë të veçantë, por së fundmi ka bërë një ndryshim.

Artistja ka drejtuar për herë të parë flokët dhe ka postuar dy foto me pamjen e re ku nga ndryshimi i madh gati nuk njihet. E ndërgjegjshme për këtë, Hueyda i ka shoqëruar fotot me përshkrimin: “Jam mamaja e Gabrielit”.