(FOTO) Ilda Bejleri 'surprizon' fansat, zbulon projektin e ri - AlpeGossip
(FOTO) Ilda Bejleri ‘surprizon’ fansat, zbulon projektin e ri

(FOTO) Ilda Bejleri ‘surprizon’ fansat, zbulon projektin e ri

Vetëm para pak ditësh ajo dha sinjalin e parë se tashmë do të shfaqen në një verison ndryshe nga ai që ishim mësuar ata shikonim deri më tani.

Ilda Bejleri duket se krah studios sportive do të shikojmë edhe në një reality show.

Dhe ajo e ka marrë mjaft seriozisht kërcimin. Në një foto të publikuar së fundmi në Instagramine saj ajo shkruan se kërcimi është gjuha e shpirtit duke theksuar më tej se bëhet fjalë për një spektakël kërcimi që do të shfaqet së shpejti.

Nuk dihet nëse ky projekt që moderatorja sexy po paralajmëron kaq shpesh do tas hkëputë krejtësisht nga studiot e sportit.

Së shpejti në ekranet televizive to të startojnë spektakle të reja ku ndër më të përfolurat është Big Brother Vip si dhe një spektakël kërcimi.

Me anë të postimit të fundit Ila ka lënë të kuptohet se do të jetë pjesë e spektaklit të kërcimit, por nuk ka dhënë detaje se për çfarë bëhet fjalë konkretisht.