NJË TJETËR MARTESË/ Aktorja SHQIPTARE bëhet gati për “altarin”. Ja kush është fatlumi (FOTO) – AlpeGossip
NJË TJETËR MARTESË/ Aktorja SHQIPTARE bëhet gati për “altarin”. Ja kush është fatlumi (FOTO)

NJË TJETËR MARTESË/ Aktorja SHQIPTARE bëhet gati për “altarin”. Ja kush është fatlumi (FOTO)

Aktorja me prejardhje shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë, Eliza Dushku po martohet.

Miq të saj nga bota e artit kanë postuar lajmin nëpër rrjete sociale. Derisa mediat në botë tashmë kanë zbuluar edhe fotografi të të dashurit të saj me të cilin po lidh kurorë.

Ceremonia e kurorëzimit do të ndodhë në qytetin e Bostonit.

Po. Përfundimisht i dashuri im”, kishte shkruar Eliza para disa javës në instagram duke e pranuar se po martohet.