RRËZËLLITËSE DHE ME SHKËLQIM/ Njihuni me VIP-et që zgjodhën ngjyrën GOLD dhe nuk i zhgënjeu… (FOTO) – AlpeGossip
RRËZËLLITËSE DHE ME SHKËLQIM/ Njihuni me VIP-et që zgjodhën ngjyrën GOLD dhe nuk i zhgënjeu… (FOTO)

RRËZËLLITËSE DHE ME SHKËLQIM/ Njihuni me VIP-et që zgjodhën ngjyrën GOLD dhe nuk i zhgënjeu… (FOTO)

Ngjya Gold është një nga ngjyrat më shkëlqyese dhe te bukura sidomos kur bëhet fjalë për veshje.

Jo vetëm chic por duke qenë se ka ngjyrën e arit lidhet edhe me pasurinë dhe mirëqënien.

VIP-et tona duket se dinë ta përdorin në favor të tyre këtë detaj. Ato njihen për stilin e tyre unik dhe të pakrahasueshëm

Ja disa nga veshjet më të bukura Gold që u japin shkëlqim dhe ato duken rrëzëllitëse:

Lori Hoxha

Adelina Berisha

Bleona Qerreti

Jonida Maliqi

Vildane Zeneli