“E VETMJA GJË QË NUK KAM ARRITUR TË BËJ”/ Heidi tregon ëndrrën e saj në sirtar – AlpeGossip
“E VETMJA GJË QË NUK KAM ARRITUR TË BËJ”/ Heidi tregon ëndrrën e saj në sirtar

“E VETMJA GJË QË NUK KAM ARRITUR TË BËJ”/ Heidi tregon ëndrrën e saj në sirtar

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër.

Ditën e djeshme Vëllai i Madh i ka vënë banorët përpara disa pyetjeve, të cilave duhet t’ju përgjigjen të gjithë. Pyetjes se cila është ëndrra e tyre në sirtar, Heidi i është përgjigjur:

“E vetmja gjë që nuk kam arritur të bëj është se nuk kalova të bëhesha doktoresh nuk kalova te ajo shkolla e mjekësis nuk kisha mundësi se nuk kalova testin dhe pastaj Covidi këto jeta më ka cuar shumë larg atyre gjërave…”