DITËLINDJET E 31 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA EWAN GORDON MCGREGOR E DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 31 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA EWAN GORDON MCGREGOR E DERI TE…

DITËLINDJET E 31 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA EWAN GORDON MCGREGOR E DERI TE…

Data shënon 31 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Ewan Gordon McGregor 47 vjeç (Aktor)

Christopher Walken 75 vjeç (Aktor)

Jessica Szohr 33 vjeç (Aktore)

Caitlin Carver 26  vjeç (Aktore)

Kate Miucucci 38 vjeç (Aktore)

Victoria Smurfit 34 vjeç (Aktore)

Richard Chamberlain 84 vjeç (Aktor)

Rhea Perlman   70 vjeç (Aktore)

William Daniels 93 vjeç (Aktor)

Shirley Jones 82 vjeç (Aktor)