Publikohen FOTOT me fytyrë! Ky është i dashuri bukurosh që Marina e mban të fshehtë – AlpeGossip
Publikohen FOTOT me fytyrë! Ky është i dashuri bukurosh që Marina e mban të fshehtë

Publikohen FOTOT me fytyrë! Ky është i dashuri bukurosh që Marina e mban të fshehtë

Jeta private e vajzës së Eli Farës, Marina ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi. Pak muaj më parë bukuroshja me format perfekte trupore dha lajmin se është në një lidhej duke postuar një foto me të dashurin, foto në të cilën ja mbulonte fytyrën. Kështu vazhdoi për javë me radhë dhe të gjithë u bënë kurioz kush është djali që i ka rrëmbyer zemrën Marinës.

 

Mirëpo sot pas kaq shumë kohësh, më në fund ajo e ka shuar vetë kuriozitetin duke publikuar një kolazh me fotot e tyre ku nuk ja fsheh më të dashurit fytyrën me emoji. Çifti në njërën prej fotove shfaqen duke u puthur dhe djali emri i të cilit nuk dihet ende, duket shumë simpatik.