E THJESHTË DHE SEKSI/ Rita Ora unike, ka aftësinë të jetë të dyja (FOTO) – AlpeGossip
E THJESHTË DHE SEKSI/ Rita Ora unike, ka aftësinë të jetë të dyja  (FOTO)

E THJESHTË DHE SEKSI/ Rita Ora unike, ka aftësinë të jetë të dyja (FOTO)

Ajo është e bukur, është seksi dhe është shumë e thjeshtë në stil.

Rita Ora ka hedhur tri fotografi të reja në Instagram përmes të cilave ka dëshmuar se një femër mund t’i ketë të gjitha këto detaje që e bëjnë unike, në të njëjtën kohë, shkruan Syri Kosova.

E veshur me të shkurta dhe me aksesorë interesant, Rita dukej e mahnitshme.

Padyshim që vëmendje merr edhe gjoksi i saj.