LA KARRIERËN SI AKTOR PËR T’U BËRË KËNGËTAR? Ja çfarë po përgatit Donald Veshaj për fansat – AlpeGossip
LA KARRIERËN SI AKTOR PËR T’U BËRË KËNGËTAR? Ja çfarë po përgatit Donald Veshaj për fansat

LA KARRIERËN SI AKTOR PËR T’U BËRË KËNGËTAR? Ja çfarë po përgatit Donald Veshaj për fansat

Donaldi i është dedikuar 100% muzikës këto kohë. Duket se artisti e ka lënë mënjanë karrierën e tij si aktor dhe po shfrytëzon në maksimum famën e tij për të bërë këngë.

“O ça po vjen”, ka shkruar Donaldi përmes një Instastory ndërsa në sfond duke studioja e muzikës. Ai ka bërë tag edhe vëllain e tij binjak, duke na paralajmëruar se këtë herë nuk do të vijë me një këngë solo.

Dy javë më parë Donaldi publikoi këngën e tij të patë “Nuk je”, e cila mendohet se i dedikohej Borës, por ai nuk e ka komentuar.

A jeni gati për këngën e re?