MESAZH I KODUAR? Lil Koli dhe Varrosi i shkruajnë në publik, Noizy ju kthen këtë përgjigje… (FOTO) – AlpeGossip
MESAZH I KODUAR? Lil Koli dhe Varrosi i shkruajnë në publik, Noizy ju kthen këtë përgjigje… (FOTO)

MESAZH I KODUAR? Lil Koli dhe Varrosi i shkruajnë në publik, Noizy ju kthen këtë përgjigje… (FOTO)

Detajet bëjnë diferencën dhe për të kuptuar se çfarë ndodh saktësisht duhet të shikojmë me vëmendje një situatë të caktuar.

Noizy shkëlqeu së fundmi në klipin e tij në bashkëpunim me Dafina Zeqiri me titull “A po don love”, por kujdes!

Reperi së fundmi na ka bërë të dyshojmë teksa ka shkëmbyer disa mesazhe të koduara në publik me kolegët e tij, Varrosi dhe Lil Koli.

“Ora +200”, shkruan Lil Koli në komentin e tij ndërsa Varrosi shkruan: “Po ti me”, dy komente këto që Noizy i ka dhënë të njëjtën përgjigje me togfjalëshin: “S’ka naj gjo”.

Të jetë ky projekti i ri muzikor nga reperi i famshëm? Po ju si mendoni?