NGA OPINIONISTËT E DERI TE PUBLIKU/ Arbana zbulon detaje të reja nga “Big Brother Vip” (FOTO) – AlpeGossip
NGA OPINIONISTËT E DERI TE PUBLIKU/ Arbana zbulon detaje të reja nga “Big Brother Vip” (FOTO)

NGA OPINIONISTËT E DERI TE PUBLIKU/ Arbana zbulon detaje të reja nga “Big Brother Vip” (FOTO)

Tashmë të gjithë po presin muajin tetor që të nisë transmetimin i “Big Brother Vip” në Top Channel. Publiku po pret me padurim që të dijë se kush do të jenë personazhet e njohur të ekranit që do të bëhen pjesë e këtij reality show.

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, e cila do të jetë nën moderimin e këtij programi, ka vendosur që t’u përgjigjet disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj në “Instagram”.

Një fans e ka pyetur arbanën nëse emisioni do të jetë edhe në “Youtube”, ajo i është përgjigjur: “Vetëm disa pjesë të përzgjedhura”.

Pjesë nga biseda e Arbana Osmanit me ndjekësit:

A do ketë publik në studio?

Po, edhe një numër ku mund të rezervoni.

A do jetë Lori (Hoxha) sërish stilistja jote?

Është shumë më e përfshirë. Ne diskutojmë për shumë gjëra, përfshirë edhe veshjet e mia.

Sa opinionistë do ketë?

2

Në cilat ditë do jenë dy lives show?

Të martë dhe të premte.

A mendon se do ketë aq shikueshmëri sa BB para disa vitesh?

Jo, do ketë më shumë.

A do ketë VIP nga Kosova?

Sigurisht.

Çunat ku do i lësh?

E para s’do punojë 24 orë sepse kam super staf. E dyta, kam një superskuadër me gjyshe, familjarë dhe dado. E treta, do rri me ta në çdo moment të lirë.

Nga opinionistët deri te publiku, Arbana zbulon detaje të reja nga

Nga opinionistët deri te publiku, Arbana zbulon detaje të reja nga

Nga opinionistët deri te publiku, Arbana zbulon detaje të reja nga

Nga opinionistët deri te publiku, Arbana zbulon detaje të reja nga