Do shkriheni së qeshuri/ Aktori shqiptar bën zgjimin me një video mjaft të çuditshme! – AlpeGossip
Do shkriheni së qeshuri/ Aktori shqiptar bën zgjimin me një video mjaft të çuditshme!

Do shkriheni së qeshuri/ Aktori shqiptar bën zgjimin me një video mjaft të çuditshme!

Humorin e ka karakteristikë të tijën jo vetëm në skenë. Dhe këtë e ka shfaqur edhe në një urim që i bën ndjekësve në rrjetet sociale, për një fundjavë të mbarë.
Aktori i Portokallisë, Florian Binaj, që të gjithë e njohin nga roli i tij më i famshëm, ai i policit, ka postuar një video mjaft qesharake në Instagram.

Me një veshje karakteristike të arabëve, dhe me mustaqe, Florian Binaj, dëgjohet teksa thotë “Allahu Akbar”.

Një veshje që mesiguri, Flori do e ketë në rolin e tij të radhës në Portokalli, të dielën.

“Uelehe fundjavë të mbarë të gjithëve miq dhe mikesha”, shkruan aktori.

 

Uelehe fundjavë të mbarë të gjithëve miq dhe mikesha✌🏻😎

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on