Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve: Kush e fitoi… – AlpeGossip
Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve: Kush e fitoi…

Noizy publikon foton nga plazhi, Elena Lika i bën pyetjen që na ka munduar të gjithëve: Kush e fitoi…

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite. Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Këtë gjë ka bërë ai së fundmi ku ka publikuar një foto teksa shfaqet në det ku tregon trupin e tij dhe tatuazhet.

Por në listën e shumtë të komenteve vumë re komentin e Elena Likës e cila e ka pyetur se kush e ka fituar bastin e datës 31 maj mes Noizyt dhe Blerim Destanit.

Noizy u përgjigj dhe nënkuptoi që ai e ka fituar bastin duke thënë: Duket kush ska frikë me bo foto pa bluzë.

Të ketë fituar Noizy vallë sepse s’kemi marrë vesh gjë?!