Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? (FOTO) – AlpeGossip
Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? (FOTO)

Roza Lati feston ditëlindjen e mbuluar me trëndafila dhe krejtësisht NUDO, por ky veprim i saj na çuditi! Pse vallë? (FOTO)

Një nga moderatoret më të komentuara të showbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

Ajo ka publikuar gjithashtu edhe dy foto të tjera teksa shfaqet nudo dhe e mbuluar nga trëndafilat, mirëpo nëse shumë persona kanë dashur ta urojnë ose të komentojnë negativisht në foto, nuk kanë mundur ta bëjnë pasi Roza ka bllokuar komentet.