Pasi Eva Murati KRITIKOI Luanën, fansat e saj i hyjnë në profil dhe e “kërcënojnë”: Ti do kesh… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Eva Murati KRITIKOI Luanën, fansat e saj i hyjnë në profil dhe e “kërcënojnë”: Ti do kesh… (FOTO)

Pasi Eva Murati KRITIKOI Luanën, fansat e saj i hyjnë në profil dhe e “kërcënojnë”: Ti do kesh… (FOTO)

Eva Murati dhe Luana Vjollca sot janë bërë objekt i një debati nëpër rrjetet sociale.
Moderatorja e njohur Luana Vjollca është shpeshherë në qendër të vëmendjes nëpërmjet komenteve, deklaratave apo opinioneve që shpeshherë në media i drejtohen asaj nga personazhe të tjerë, se përse i drejtohen të gjithë Luanës, jetës së Luanës dhe karrierës së saj kjo mbetet për tu shqyrtuar por ajo çka mbetet është se Luana përbën pik referimi për kolegët.

Kësaj here, Eva Murati ishte pikërisht personi i radhës që zgjodhi të komentojë për karrierën muzikore të Luanca Vjollcës në emisionin Thumb duke e cilesuar atë si “jo shembull për tu ndjekur” – e megjithatë Luana nuk i ka dhënë rëndësi një opinioni jo të bazuar në kritike objektive.

Ndërkohë fansat e Luanes, tashmë mbështetës në karrierën 10 vjeçare të moderatores së njohur, kane zgjedhur një tjetër rrugë për t’iu përgjigjur Eves, ata kanë reaguar kundër saj direkt në Instagram: