SA TË MIRË/ Këngëtarja shqiptare fotografohet krah njeriut të zemrës (FOTO) – AlpeGossip
SA TË MIRË/ Këngëtarja shqiptare fotografohet krah njeriut të zemrës (FOTO)

SA TË MIRË/ Këngëtarja shqiptare fotografohet krah njeriut të zemrës (FOTO)

Gjatë verës këngëtarja e njohur e hitit “Me shpirt të du”, “Derën mos ma mbyll” etj, Lule Mustafa u fejua në një ceremoni madhështore në Kosovë. Ajo dhe partneri i saj Albani mblodhën të gjithë familjarët dhe miqtë në festën e tyre e cila u komentua gjatë në media.

 

Lulja është treguar shumë e rezervuar në lidhje me personin e zemrës dhe pas fejesës nuk është parë shpesh krah tij. Ditën e sotme këngëtarja ka bërë një përjashtim duke publikuar një foto ku shihet në praninë e Albanit.

Foton në fjalë e ka publikuar në profilin e saj të Instagramit dhe fansat nuk kanë hezituar t’i urojnë dhe t’i komplimentojnë.