Afërdita Dreshaj në prag të martesës e bën edhe këtë… – AlpeGossip
Afërdita Dreshaj në prag të martesës e bën edhe këtë…

Afërdita Dreshaj në prag të martesës e bën edhe këtë…

Është ndër fytyrat më të komentuara të shoubizit e cila muaj më parë i dha fund beqarisë
Si për të po ashtu edhe për të fejuarin Jakub Kindl, flitet shumë dhe shpesh me ndjekësit ndajnë momente ndër më të ndryshmet.

Para disa ditësh filluan edhe përgatitjet për dasmë, të cilat Afërdita filloi të pyeste ndjekësit për detaje të ndryshme, shkruan Kosovarja. Por një gjë e cila po shihet çdo ditë, është mundi i saj në palestër, sigurisht për të pasur linjat më në formë se kurrë për ditën më të rëndësishme.

Kujtojmë se vet profesioni i saj kërkon përkushtim të madh sa iu përket linjave, por kësaj here e ka marrë tejet afër zemre..