“PËR LEK ÇDO GJO E KISHIT BO JU…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“PËR LEK ÇDO GJO E KISHIT BO JU…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“PËR LEK ÇDO GJO E KISHIT BO JU…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Filloreta Raçi ose siç e njohim ne me emrin e artit Fifi ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj një foto në Instagram. Me një veshje plot shkëlqim e me dekolte të hapur, të cilën e ka kombinuar me një kapele të zezë e me flokët e saj të gjatë lëshuar. Një nga fansat i ka lë lënë një koment që e merr vëmendjen menjëherë: “gjoksat si tstergjyshes tem i paske”.

 

Në mbremjen e djeshme tëfinales “Shiko kush luan” Ermal Mamaqi, ka qenë një prej të ftuarve dhe së bashku me të kanë qenë dhe një pjesë e mirë e aktorëve të filmit “I Love Tropoja!”. Ai ka postuar në faqen e tij në Instagram një foto në të cilë ndohet edhe Enca dhe siç duket kanë qenë në lojë e sipëre kanë realizuar një foto mjaft qesharake. Një nga komentet pikante ishte: “per lek cdo gjo ekishit bo ju…urime…”.

 

Midis Besa Kokëdhimës dhe Elvana Gjatës ndjekësit u shprehën se kishte shumë ngjashmëri, aq sa duken identike. Në postin e fundit të Besës e cila është e shtrirë përqafuar me një kotele, njëri prej fansave ka shkruar: “Sikur i ka bere nje nene te gjith VIP-at shqiptare” dhe e ka shoqëruar me një emoji që është duke qeshur. Mesa duket kohët e fundit po sfhaqen shumë tipare të përbashkëta midis VIP-ave shqiptarë.