I RRETHUAR NGA LUKSI/ Shihni si e trajton Adelina djalin e saj (FOTO) – AlpeGossip
I RRETHUAR NGA LUKSI/ Shihni si e trajton Adelina djalin e saj (FOTO)

I RRETHUAR NGA LUKSI/ Shihni si e trajton Adelina djalin e saj (FOTO)

U bë nënë për herë të parë para disa muajve dhe tani Adelina Tahiri duket mjaft e përkushtuar ndaj djalit të saj.

Bashkëshorti i saj i mundëson që familja të jetojë mes gjithë të mirave. Tashmë edhe djali i vogël i cili mban emrin Jon do të rrethohet nga luksi, ashtu si dhe mamaja e tij.

Këtë e ka vërtetuar dhe Adelina përmes një “story” në Instagram ku duket i biri teksa qëndron tek një “djep” modern i cili duket mjaft i shtrenjtë.