Motra e Kate Middelton i vendos djalit emrin kuptimplotë – AlpeGossip
Motra e Kate Middelton i vendos djalit emrin kuptimplotë

Motra e Kate Middelton i vendos djalit emrin kuptimplotë

Pak ditë më parë motra e dukeshës Kate Middelton solli në jetë djalin e saj të parë. Pippa Mideltton i ka vendosur djalit emrin Michael, i cili është me shumë kuptim për të dhe bashkëshortin e saj. Michael është quajtur babai i ndjerë i Middelton, gjithashtu këtë emër ka pasur edhe vëllai i bashkëshortit të saj, i cili ka ndërruar jetë në moshën 22-vjeçare.
Vetë çifti nuk e ka konfirmuar ende këtë lajm, megjithatë mediat e huaja shkruajnë se janë të sigurta që ata kanë zgjedhur emrin Michael.