JUSTIN BËN TATUAZHIN E PARË NË FYTYRË/ Këngëtari ia dedikon bashkëshortes (FOTO) – AlpeGossip
JUSTIN BËN TATUAZHIN E PARË NË FYTYRË/ Këngëtari ia dedikon bashkëshortes (FOTO)

JUSTIN BËN TATUAZHIN E PARË NË FYTYRË/ Këngëtari ia dedikon bashkëshortes (FOTO)

Justin Bieber është padyshim një fans i madh i tatuazheve. Majfton të shihni këtë imazh:

Mirëpo, gjërat kanë arritur në një tjetër nivel sepse këngëtari i hitit “Sorry” ka bërë tatuazhin e tij të parë në fytyrë. Këngëtari 24-vjeçar ia dedikon tatuazhin e vogël mbi vetullën e djathtë, bashkëshortes së tij, Hailey Baldwin.

Në fakt, burime tregojnë se ata kanë zgjedhur të gdhendin të njëjtin tatuazh në trup, por në vende të ndrshme. Ende nuk dihet se çfarë shkruhet mbi vetullën e Bieber, por tatuazhi është cilësuar si shumë delikat dhe mban disa fjalë të vogla.

Justin u fotografua ditën e hënë në New York, por u desh më shumë se një javë për ta zbuluar tatuazhin