ME TRËNDAFILA NË DUAR/ Njihuni me djemtë më ROMANTIKË të showbizzit (FOTO) – AlpeGossip
ME TRËNDAFILA NË DUAR/ Njihuni me djemtë më ROMANTIKË të showbizzit (FOTO)

ME TRËNDAFILA NË DUAR/ Njihuni me djemtë më ROMANTIKË të showbizzit (FOTO)

Lulet  janë një nga simbolet e dashurisë që gjithnjë përdoren për t’i bërë njerësit e lumtur e pikërisht vajzat.

Dhurimi i luleve konsiderohet si një gjest mjaft romantik dhe shumë i preferuar nga gjinia femërore të cilat ndihen mjaft të vlerësuara.

Edhe pse  skuqen teksa i sheh me luile në duar, mesa duket disa prej djemve të showbizit nuk e kanë aspak problem.

Ato janë shfaqur në rrjete sociale me trëndafila në duar përmes fotove të cilat i kanë publikuar vetë.

Nga Ledri Vula e deri tek Butrint Imeri, këto janë djemtë më romantikë të showbizit:

Ledri Vula 

 

Gent Fatali

Butrint Imeri

Buta 

/AlpeNews.al