SHERR MES REPEREVE/ Tayna e thumboi keq, reagon Rina – AlpeGossip
SHERR MES REPEREVE/ Tayna e thumboi keq, reagon Rina

SHERR MES REPEREVE/ Tayna e thumboi keq, reagon Rina

Është rindezur sherri mes repereve Rina dhe Tayna pas një videoje të kësaj të fundit. Në video Tayna repon dhe thumbon Feron me Rinën.

“Qysh po don mu shty kur tekstet s’i shkruan vet, ti shkrun dosti yt e ai ‘jol’ osht vet, i bjen që femnave nuk ia qet. Domethënë jom Baba se Nana e kam leht. Rolli n’G-Class dhe shoqet high class, kur na sheh je tu plas”, këndon Tayna.

Rina ka reaguar sot me një postim në Instagram ku shfaqet me maskë duke sjellë ndër mend look-un e shumë komentuar të Taynës.

“Sa her menon qe je in vi menimet me ti hek, jo në një maskë të lirë”, shkruan Rina.