PAS KONCERTIT/ Ja surpriza që i bënë fansat Luana Vjollcës (VIDEO) – AlpeGossip
PAS KONCERTIT/ Ja surpriza që i bënë fansat Luana Vjollcës (VIDEO)

PAS KONCERTIT/ Ja surpriza që i bënë fansat Luana Vjollcës (VIDEO)

Prezantuesja seksi shqiptare Luana Vjollca, mbrëmë ishte në Kosovë për një koncert në Ferizaj.

Artistja performoi në njërin prej klubeve më të njohura ku u mblodhën shumë njerëz për ta parë atë.

Pasi koncerti përfundoi, Luanës iu bë një surprizë nga fansat e saj që janë të shumtë.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një video me anë të cilës ka dokumentuar surprizën. Shumë fotografi dhe urime ishin bërë për Luanën, duke ia shprehur dashurinë që kanë për atë.

“Pas koncerti.. Motivimi më i madh”, ka shkruar ajo nën video.