“MË E MIRË E ËMA SE E BIJA”/ Tayna poston FOTON e mamasë dhe tezes, ja kujt i ngjan më shumë – AlpeGossip
“MË E MIRË E ËMA SE E BIJA”/ Tayna poston FOTON e mamasë dhe tezes, ja kujt i ngjan më shumë

“MË E MIRË E ËMA SE E BIJA”/ Tayna poston FOTON e mamasë dhe tezes, ja kujt i ngjan më shumë

Sa herë Tayna ka ndarë ndonjë foto të mamasë, kaq ka mjaftuar që sytë të jenë nga reperja dhe familja e saj. Jo vetëm sepse kurioziteti i ndjekësve është shumë i madh, por edhe për shkak se Tayna dhe mamaja e saj duken si dy shoqe.

“Më e mirë e ëma se e bija o usta Murat”, ka shkruar reperja krah pamjeve të mamasë bionde e cila duket shumë moderne. Por Tayna nuk e ka lënë me kaq. Në foton pasardhëse ka treguar edhe tezen e saj, e cila duket po aq në formë sa mamaja e saj. “Këtë tezen e kam gangsterk edhe shigjetar”, ka shkruar Tayna krah videos duke e shoqëruar me disa të qeshura.

Epo nga pamjet është e qartë se bukuria e familjes së reperes qënka e gjitha çështje genesh. Kuriozë jemi të dimë, nëse Tayna nuk do na i tregonte, do na shkonte mendja se ishin mami e tezja e jo shoqet?