MPOSHTI BETEJËN ME COVID/ Ja çfarë mesazhi jep Lei Kraja: Nuk do… (FOTO) – AlpeGossip
MPOSHTI BETEJËN ME COVID/ Ja çfarë mesazhi jep Lei Kraja: Nuk do… (FOTO)

MPOSHTI BETEJËN ME COVID/ Ja çfarë mesazhi jep Lei Kraja: Nuk do… (FOTO)

Moderatorja e njohur, Lei Kraja e ka fituar betejën me koronavirusin.

Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa i thotë ‘bye bye’ koronavirusit.

Ajo shfaqet e veshur me një bluzë të bardhe dhe syze te zeza, teksa ka shijuar tani më lirinë, pas karantinës.

‘Postimi për ndarjen nga Covid, nuk do të më mungosh’, shkruan Lei krahas postimit të saj.

Kujtojmë që moderatorja një javë më parë rezultoi pozitive me Covid, dhe ka zhvilluar emisionin sportiv nga shtëpia.

Screenshot_12.png