ME ARMINËN DHE OLTËN NË KRAH/ Kështu përgatitet Arditi për finalen e “Këngës Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
ME ARMINËN DHE OLTËN NË KRAH/ Kështu përgatitet Arditi për finalen e “Këngës Magjike” (FOTO)

ME ARMINËN DHE OLTËN NË KRAH/ Kështu përgatitet Arditi për finalen e “Këngës Magjike” (FOTO)

Mbrëmjen e sotme do të realziohet nata finale e “Këngës MAgjike”.

Të gjithë pjesëmarrësit janë duke u përgatitur që të shkëlqejnë në këtë edicion të 20-të.

Edhe Arditi, drejtuesi  i gjithë kësaj ka publikuar një foto teksa shihet të qëndrojë në krah të Olta Gixharit dhe Armina Mevlanit.

“Uroj te kenaqemi te gjithe se bashku neser ne naten finale :)”, shrkuan ai krahas fotos ku ndodhet mes dy bukurosheve të ekranit.